+48 605 745 621

zadzwoń teraz

tederyk@vp.pl

napisz do nas

84-100 Puck

ul. Wejherowska 43 

Historia

Od wielu lat jestem miłośnikiem aut terenowych i off-roadu. Wielokrotnie uczestniczyłem w różnych imprezach  4x4 oraz zorganizowałem rajd KOLIBKI 2008. W 2008 roku postanowiłem połączyć zainteresowania z pracą i tak powstała firma T&S JEEP. Początki nie były proste, brakowało dostawców osprzętu 4x4 jak i części zamiennych do aut marki JEEP.

Żeby zdobyć doświadczenie i potrzebne części zamienne przez pierwsze miesiące  rozbierałem samochody z Anglii i Niemiec. Po pewnym czasie zająłem się projektowaniem i wykonywaniem na zamówienie osprzętu off-roadowego typu zderzaki, progi rurowe, bagażniki dachowe, osłony podwozi, wzmacniane wahacze i wiele innych. Firma szybko się rozwijała i po kolejnym roku rozpocząłem serwisowanie aut marki JEEP a w szczególności starszych modeli  XJ,ZJ,WJ. Od roku 2012 wprowadziłem do oferty montaż instalacji LPG oraz car audio. T&S JEEP stała się bardzo rozpoznawalną marką  w Polsce oraz na terenie Uni Europejskiej. Liczba klientów stale wzrastała. Pod koniec 2015 roku nadszedł czas na zmianę siedziby warsztatu oraz nazwy T&S JEEP na TEDER4X4.

Przez ostatnie 8 lat wykonałem masę projektów przebudowy aut, dostosowania ich do rajdów przeprawowych i turystyczno-wyprawowych, wyposażenia w osprzęt off-roadowy. Nie obyło  się też bez błędów do których zawsze umiałem się przyznać.

Od 2016 rozpoczynam nowy etap przygody z autami terenowymi a w szczególności marką JEEP. Czekają mnie nowe projekty, zadania i wyzwania które z satysfakcją wykonam.

brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak

Profesjonalny serwis i naprawa samochodów 4x4. Oferujemy kompleksowe modyfikacje offroad, nietypowe projekty, fachowe doradztwo.

Kontakt