+48 605 745 621

zadzwoń teraz

tederyk@vp.pl

napisz do nas

84-100 Puck

ul. Wejherowska 43 

Montaż wyciągarki w samochodach terenowych, 4x4, off-road, JEEP

Zamontowanie wyciągarki w samochodzie terenowym jest jedną z ważniejszych przeróbek pozwalających zdecydowanie podnieść możliwości pokonywania przeszkód terenowych oraz zapewnić więcej pewności i spokoju podczas wypraw 4x4.

Ideałem jest zaopatrzenie się w dwie windy, przednia oraz tylną z możliwością wykorzystania jako asekuracja podczas pokonywania ostrych trawersów. Samo zamontowanie wyciągarki jednak to nie wszystko bo co nam z windy która szybko wyczerpie akumulator i jej wydajność bardzo spadnie. Dlatego tez bardzo ważne jest dobranie modelu do ciężaru auta,  przewidywanych przeszkód terenowych oraz do wydajności akumulatora i alternatora. Z własnej praktyki wiem że często słabsza winda pobierająca zdecydowanie mniejszy prąd sprawdza się przy długotrwałym ciągłym użytkowaniu. Prym w tym przypadku wiodą małe wyciągarki doborowych producentów jak Warm lub Ramsey.

Zamontowałem bardzo duże ilości wyciągarek do różnych aut wykorzystując własnej produkcji zderzaki lub specjalnie zaprojektowane podstawy wkomponowane w oryginalne zderzaki lub inne miejsca konstrukcyjne aut terenowych.

Zapraszam wszystkich mających wizję swojego pojazdu terenowego a ja chętnie pomogę w projekcie i wykonaniu indywidualnych pomysłów opartych na dobrych sprawdzonych rozwiązaniach.

brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak

Profesjonalny serwis i naprawa samochodów 4x4. Oferujemy kompleksowe modyfikacje offroad, nietypowe projekty, fachowe doradztwo.

Kontakt