+48 605 745 621

zadzwoń teraz

tederyk@vp.pl

napisz do nas

84-100 Puck

ul. Wejherowska 43 

Montaż dodatkowego oświetlenia w samochodach terenowych, 4x4, off-road, JEEP

Jeżeli planujemy użytkowanie auta terenowego w nocy to musimy pomyśleć o dodatkowym oświetleniu. Z grubsza możemy podzielić na 3 rodzaje takiego oświetlenia: dalekosiężne, przeciwmgielne, robocze. Wybór halogenów, lamp jest olbrzymi ale dobranie oświetlenia do potrzeb i możliwości pojazdu nie jest takie proste. W dzisiejszych czasach prym wiodą lampy  ledowe i  ksenonowe.

Bardzo ważną rzeczą jest aby nie zrobić z auta choinki a oświetlenie dodatkowe rzeczywiście spełniało swoje zadanie.

Lampy jakie by nie użył nigdy nie mogą oślepiać kierowcy i pilota. Włączenie wszystkich dodatkowych nie powinno skrajnie obciążać akumulatora i alternatora. Powinny być zamontowane zgodnie z przepisami prawa. Zamontowałem bardzo dużo lamp, halogenów oraz listw dodatkowego oświetlenia poczynając od dziennych po kompleksowe oświetlenia aut terenowych.

Zapraszam wszystkich mających wizję swojego pojazdu terenowego a ja chętnie pomogę w projekcie i wykonaniu indywidualnych pomysłów opartych na dobrych sprawdzonych rozwiązaniach.

brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak

Profesjonalny serwis i naprawa samochodów 4x4. Oferujemy kompleksowe modyfikacje offroad, nietypowe projekty, fachowe doradztwo.

Kontakt