+48 605 745 621

zadzwoń teraz

tederyk@vp.pl

napisz do nas

80-209 Chwaszczyno

ul. Mickiewicza 63 

Bagażniki do samochodów terenowych, 4x4, off-road, JEEP

Jeżeli pojazd terenowy ma być wykorzystywane jako auto wyprawowe to często miejsce w fabrycznym bagażniku jest za małe na potrzebny osprzęt off-roadowy.

Rozwiązaniem tego problemu jest zamocowanie specjalnego bagażnika dachowego czy specjalnej konstrukcji za tylnymi drzwiami.

Oba te rozwiązania mają swoje zalety i wady. Bagażnik dachowy może być wielkości fabrycznego dachu lub minimalnie wystawać poza obrys karoserii. Jest bardzo dobrą podstawą do zamontowania dodatkowego oświetlenia. Przy wykorzystaniu specjalnych zaczepów można na nim zmieścić cały osprzęt 4x4 oraz zainstalować namiot do spania. Największymi minusami tego rozwiązania jest zauważalne podniesienie środka ciężkości auta oraz wystawienie przewożonego sprzętu na warunki pogodowe. Największą wadą tylnego bagażnika jest jego pojemność i skomplikowanie konstrukcji.

Od lat projektuję, wykonuję i montuję bagażniki dachowe do różnych aut. Konstrukcje wykonuję na indywidualne życzenie i potrzeby klienta.

Zapraszam wszystkich mających wizję swojego pojazdu terenowego a ja chętnie pomogę w projekcie i wykonaniu indywidualnych pomysłów opartych na dobrych sprawdzonych rozwiązaniach.

brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak

Profesjonalny serwis i naprawa samochodów 4x4. Nasza specjalność to samochody terenowe marki JEEP. Oferujemy kompleksowe modyfikacje offroad, nietypowe projekty, fachowe doradztwo.

Kontakt