+48 605 745 621

zadzwoń teraz

tederyk@vp.pl

napisz do nas

80-209 Chwaszczyno

ul. Mickiewicza 63 

Inne

Przez osiem lat prowadzenia warsztatu i firmy T&S Jeep przewinęło się przez moje ręce sporo aut. Każdego byłem właścicielem dłużej lub krócej, większość z nich wymagała jakiś prac naprawczych czy konserwacyjnych co sprawiało mi wiele frajdy. Posiadanie tak wielkiego parku maszyn pozwoliło mi poznać motoryzację różnych krajów i możliwość porównania rozwiązań stosowanych w danych markach. Nigdy nie byłem i nie jestem handlarzem aut a tak częste zmiany podyktowane były zamiłowaniem do motoryzacji co niestety często było nie opłacalne. Interesowały mnie i interesują roczniki 1985 – 2000. Po tym czasie motoryzacja stała się nudna i przewidywalna.

Podsumowując te 8 lat to najwygodniejszym autem jest Citroen XM, najwytrzymalszym blacharsko Audi B4, niezniszczalnym technicznie Mercedes 124, bezawaryjnym Nissan Almera.

Zamieszczam fotki wybranych aut.

brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak

Profesjonalny serwis i naprawa samochodów 4x4. Nasza specjalność to samochody terenowe marki JEEP. Oferujemy kompleksowe modyfikacje offroad, nietypowe projekty, fachowe doradztwo.

Kontakt